۲۸ شهریور ۱۳۹۷
خانه / آموزش / Udemy Photoshop CC Actions Course: Over 100 Actions Included – آموزش اکشن ها در فتوشاپ سی سی همراه با ۱۰۰ اکشن
Udemy Photoshop CC Actions Course: Over 100 Actions Included

Udemy Photoshop CC Actions Course: Over 100 Actions Included – آموزش اکشن ها در فتوشاپ سی سی همراه با ۱۰۰ اکشن

اگر شما یک طراح گرافیک یا عکاس هستید برای صرفه‌جویی در زمان ، دستورات یا Action می‌تواند برای شما بسیار سودمند باشد. اکشن در فتوشاپ واقعاً مانند یک سحر و جادو عمل می‌کند که اجازه می‌دهد عکس‌ها و طرح‌های خود را تنها با یک کلیک تبدیل به یک اثر فوق‌العاده کنید. دستور یا ” اکشن” یک سری از مراحل است که توسط خالق خود ثبت‌شده است. این اعمال در قالب یک فایل ATN در فتوشاپ قابل‌ دسترس است که شما می‌توانید پس از اجرای آن تمامی مراحل را تا رسیدن به نتیجه نهایی اثر دنبال کنید. همان‌طور که گفته شد نه‌تنها برای صرفه‌جویی در وقت، بلکه باعث افزایش سرعت در کار نیز می‌شود. هنگامی‌که شما قصد انجام یک عمل حرفه‌ای در فتوشاپ رادارید اما ایده‌ای به ذهنتان خطور نمی‌کند می‌توانید از اکشنی که موردنیاز شماست کمک بگیرید و ساعت‌ها از سرخوردگی و کلافه شدن رهایی یابید. شما به‌راحتی می‌توانید با زدن تنها یک کلیک در عرض کمتر از چند دقیقه شاهد یک شاهکار در تصویر خود باشید. استفاده از اکشن‌ها نه‌تنها برای افراد مبتدی کار در فتوشاپ بلکه افراد حرفه‌ای نیز گاهی اوقات از اکشن برای طراحی‌های خود استفاده می‌کنند.
در دوره !Udemy Photoshop CC Actions Course: Over 100 Actions Included با آموزش اکشن ها در فتوشاپ سی سی همراه با ۱۰۰ اکشن آشنا می شوید.

سرفصل های دوره آموزشی Udemy Photoshop CC Actions Course: Over 100 Actions Included!:
– معرفی دوره
– اکشن های رتوش
– اکشن های گردش کار
– اکشن های رنگی
– اکشن های VIgnette

Photoshop is an incredibly powerful photo editing tool that can accomplish nearly any design task, but it takes some significant time to master. In this course, you’ll learn time-saving tricks and techniques to spend less time editing your images without losing any work quality. The secret? Photoshop Actions.

به نقل از پی سی دانلود لینک دانلود

مطالعه کنید

Udemy Complete Java programming Masterclass 2018: Zero to Mastery - آموزش کامل برنامه نویسی جاوا

Udemy Complete Java programming Masterclass 2018: Zero to Mastery – آموزش کامل برنامه نویسی جاوا

جاوا (Java) یک زبان برنامه‌نویسیِ شیءگرا است که برای نخستین بار توسط جیمز گاسلینگ در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *